
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger чорний
714 ₴
- В наявності
- Код: 127464
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N42 Elogiado dual-port PD45W(2C) charger Black — це високотехнологічне рішення для швидкого заряджання сучасних гаджетів. Модель має практичну конструкцію, невеликі розміри і вагу, виділяється наявністю відразу двох роз'ємів, що забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію і визначає її універсальність. ДО 3 РАЗІВ ШВИДШЕ ЗАРЯДЖАННЯHOCO N42 Elogiado створений для сучасних моделей, які підтримують PD, що прискорює час заряджання в 3 рази в порівнянні з зарядними пристроями стандартних версій зарядок. ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН ТА ШВИДКА ЗАРЯДКАНа його нижньому торці знаходиться вилка європейського стандарту, а на верхньому дуже зручно розташовані два роз'єми Type-C. Кожен із роз'ємів підтримує швидку зарядку з максимальною потужністю 45W, протоколи QC3. 0, PD та PPS, під час одночасної зарядки двох гаджетів потужність на виході кожного з них становитиме Type-C1+Type-C2=25W+20W.
Артикул виробника: 6942007617086
id ksm-21098
Артикул виробника: 6942007617086
id ksm-21098
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вихід | 2.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N42 Elogiado |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴




