
Камера для дітей HOCO DV200 Dual lens children printing camera фотоапарат з миттєвим друком рожевий
2 544 ₴
2 301 ₴
- В наявності
- Код: 127508
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Дитяча камера HOCO DV200 — це відмінний вибір для маленьких фотографів і кінооператорів-початківців.
З її допомогою дитина зможе відчути себе справжнім професіоналом!
Модель оснащена двома камерами, що дає змогу робити фотографії з будь-якої сторони камери.
Корпус камери виконаний із якісного пластику із закругленими краями, що робить її зручною для дитячих рук.
Яскравий IPS HD-дисплей з діагоналлю 2 дюйми та роздільною здатністю екрану 240*320 пікселів підтримує запис відео у HD-якості 720P@30fps, а завдяки спалаху дитина зможе робити фотографії навіть у темний час доби.
Отримані знімки можна одразу ж роздрукувати та прикрасити за допомогою стікерів та маркерів, що входять до комплекту. Також разом з камерою поставляються ремінець, зарядний кабель, папір для друку (3 рулони) та карта пам'яті на 2 ГБ. Підтримує 14 мов, включно з українською.
Артикул виробника: 6942007628419
id ksm-7770
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Ємність акумулятору | 240 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Підтримка 14 мов, екран 2″, акумулятор 800 mAh, підтримка карти пам'яті до 32GB |
| Вага | 181.8 г |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Розміри | 90 × 80.7 × 55.8 мм |
| Мoдель | DV200 |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 2 301 ₴




