
Мережевий зарядний пристрій HOCO C148A Charm single port PD30W charger (EU) білий
384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127515
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C148A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання. ОСОБЛИВОСТІ:− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
− Компактні розміри та невелика вага.
− Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
− Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2. 5A, 15V/2A, 20V/1. 5A).
− Підтримка технології PPS з напругою 3. 3-16V за потужності струму 2A.
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3. 0, FCP, AFC.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання. Зарядний пристрій Hoco C148A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
Артикул виробника: 6942007630306
id ksm-15557
Артикул виробника: 6942007630306
id ksm-15557
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C148A Charm |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴




