-18%

Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) чорний
745 ₴
610 ₴
- В наявності
- Код: 127526
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дозволяє швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших гаджетів. Модель має чотири роз’єми: два Type-C та два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкої зарядки PD30W дозволяє у декілька разів швидше заряджати гаджети. Розумний чіп забезпечує швидку й безпечну зарядку, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривкого полікарбонату.
Артикул виробника: 6942007632492
id ksm-20281
Артикул виробника: 6942007632492
id ksm-20281
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N56 Fundador four-port |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴




