-6%

Селфі-монопод HOCO K27 Magic portable mini live broadcast stand чорний
699 ₴
654 ₴
- В наявності
- Код: 127619
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Селфі-монопод HOCO K27 Magic portable mini live broadcast stand Black — це поєднання надійності та зручності у використанні під час створення контенту. Виготовлений із міцних матеріалів — алюмінієвого сплаву та високоякісного пластику, він прослужить вам довгі роки. РЕГУЛЬОВАНА ДОВЖИНАЗавдяки телескопічній системі довжина монопода регулюється від 11 см до 39 см, що дозволяє налаштувати оптимальну висоту для будь-якої ситуації. ЛЕГКІСТЬ І КОМПАКТНІСТЬЗавдяки невеликій вазі та компактному дизайну, цей штатив можна легко взяти з собою навіть у найменшу сумку або кишеньку. СТІЙКІСТЬ НА РІВНИХ ПОВЕРХНЯХВисувні ніжки дозволяють надійно встановити штатив на будь-якій горизонтальній рівній поверхні, забезпечуючи стабільність при зйомці. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯЗавдяки можливості трансформації цей аксесуар можна використовувати у якості штативу-триноги, а також в режимі селфі-палиці.
Артикул виробника: 6942007654067
id ksm-32154
Артикул виробника: 6942007654067
id ksm-32154
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 55 mAh |
| Вага | 141 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | Селфі-монопод; кнопка bluetooth; кабель для заряджання |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | K27 |
| Модулююче світло | Відсутнє |
| Особливості | Максимальна висота — 39 см, горизонтальна й вертикальна зйомка |
| Розміри | 55×31×15 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з діагоналлю 4.5 – 7 дюймів |
| Тип кріплення | Затискач, холодний черевик |
| Час заряджання | 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴




