-3%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C12 Smart dual USB charger чорний
238 ₴
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 127638
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12 Smart dual USB charger Black ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та для того, щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В цій моделі є ідеальне співвідношення параметрів сили струму (2. 4А) і напруги (5V), що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Крім того, радує наявність двох портів USB та висока якість ABS-пластику та вогнестійкого PC, з яких створено адаптер. Всередині кожного зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить використання зарядного пристрою безпечним. Особливості:− ABS+PC ─ вогнестійкі, міцні та довговічні матеріали.
− Максимальна сила струму: 2. 4А;
− Максимальна напруга: 5V;
− Заряджання двох пристроїв одночасно;
− Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
Артикул виробника: 6957531063094
id ksm-23799
Артикул виробника: 6957531063094
id ksm-23799
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C12 Smart |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴




