-5%

Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display білий
434 ₴
413 ₴
- В наявності
- Код: 127656
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій Hoco Z28 Power ocean призначений для одночасного підключення кількох гаджетів. Шарнірне кріплення надає можливість виставити комфортне для використання положення. На верхньому торці пристрою розташовані два USB-порти та два виходи під прикурювач. Там же є дисплей, що інформує користувача про силу струму та напруги. Максимальна сила струму на один USB-вихід — 3. 1 ампера і 2. 4 ампера при одночасному підключенні двох пристроїв. Маса аксесуара — 77 грам.
Артикул виробника: 6957531091967
id ksm-25675
Артикул виробника: 6957531091967
id ksm-25675
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Швидка зарядка | Не заявлено сиропником |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴




