
Мережевий зарядний пристрій WUW-C85 USB 2. 0A білий
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127666
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
WUW-C85 — класичний мережевий зарядний пристрій з одним USB-портом і штекером стандарту EU, що підійде для заряджання більшості відомих ґаджетів. Вихідної сили струму 2,1 А цілком достатньо для підзарядки:— смартфона,
— планшета,
— плеєра,
— розумного годинника,
— електронної книги,
— бездротових навушників. Завдяки інтегрованій мікросхемі пристрій виконує інтелектуальну ідентифікацію підключеного пристрою й автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для швидкої і безпечної зарядки девайсу. Якісний і міцний матеріал і надійна збірка забезпечують тривалу експлуатацію МЗП. WUW-C85 захищений від перегрівання, коливань напруги й короткого замикання, що робить цей аксесуар безпечним і надійним. WUW-C85 компактний і зручний у використанні. Завдяки легкій вазі і малим габаритам його зручно носити всюди із собою. Він не займе багато місця в сумці й допоможе підзарядити пристрій вдома, на роботі чи в готелі.
Артикул виробника: 6972573338566
id ksm-9012
Артикул виробника: 6972573338566
id ksm-9012
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | WUW-C85 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴




