
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A17 65W GaN multi-function HUB 4K HDMI USB-A чорний
1 996 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127691
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ACEFAST A17 GaN — багатофункціональний зарядний пристрій-концентратор із трьома портами:— USB-C: макс. 60 Вт.
— USB-A: 5 Вт, 5 В / 1 А макс.
— Медіапорт для виведення мультимедіа: 4K/3840x2160/60Hz. У такий спосіб, крім забезпечення зарядки PD потужністю до 60 Вт, він ACEFAST A17 GaN дозволяє підключити дисплей високої чіткості, наприклад монітор, телевізор високої чіткості або проєктор через порт HDMI, перетворивши його на великий дисплей для девайсу. Тож пристрій від ACEFAST більше схожий не на зарядний пристрій, а на докстанцію. В реальних умовах зарядний концентратор є ідеальним аксесуаром для ноутбуків, що дозволяє отримати розширений дисплей під час заряджання, особливо якщо у ноутбука недостатньо великий екран. Зарядні пристрої з нітриду галію (GaN) фізично менші, ніж інші сучасні зарядні пристрої. Як сучасна альтернатива кремнію, GaN здатний проводити набагато вищі напруги, ніж кремній. У той же час це також означає, що менше енергії витрачається на тепло при більш ефективній передачі струму.
Артикул виробника: 6974316281085
id ksm-1925
Артикул виробника: 6974316281085
id ksm-1925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 135 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C; HDMI |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A17 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996 ₴




