
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A110 PD30W GaN charger (USB-C+USB-C) with retractable cable (EU) чорний
743 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127724
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A110 PD30W GaN Charger (USB-C + USB-C) with Retractable Cable (EU) Black — це компактний і потужний мережевий зарядний пристрій із двома портами USB-C та вбудованим висувним кабелем. Завдяки технології GaN (нітрид галію) цей зарядний пристрій забезпечує високу продуктивність, ефективність і надійність, при цьому залишаючись компактним і легким. ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИЗабезпечує високу ефективність заряджання при компактному дизайні. Одночасне заряджання двох пристроїв, таких як смартфони чи планшети. Висувний кабель USB-C зручно використовувати без додаткових аксесуарів. Підтримує PD до 30 W, що ідеально для швидкої зарядки сучасних пристроїв. Вбудовані системи захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та перепадів напруги. УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬСумісний із більшістю пристроїв, включаючи смартфони, планшети та портативні гаджети. ACEFAST A110 PD30W GaN Charger (USB-C + USB-C) with Retractable Cable (EU) Black — це стильне та зручне рішення для швидкого та безпечного заряджання ваших пристроїв у будь-якій ситуації.
Артикул виробника: 6974316283942
id ksm-5068
Артикул виробника: 6974316283942
id ksm-5068
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A110 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴




