-14%

Накопичувач SSD Apacer AS340X 120GB 2. 5" 7mm SATAIII 3D NAND Read/Write: 550/520 MB/sec
2 075 ₴
1 776 ₴
- В наявності
- Код: 127835
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе нову швидкість роботи! AS340X — новий твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гб / с, що дозволяє досягти швидкості читання / запису до 550/500 МБ/с. Відмінний варіант для апгрейда. Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відслідковувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат. Висока продуктивність і надійність AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Артикул виробника: AP120GAS340XC-1
id ksm-1976
Артикул виробника: AP120GAS340XC-1
id ksm-1976
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 120 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 46 г |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 550 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | До 520 Mb/s |
| Мoдель | AS340X |
| Розміри | 100 × 69.9 × 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴




