-1%

Накопичувач SSD ADATA Ultimate SU630 480GB 2. 5" SATA III 3D QLC
4 095 ₴
4 050 ₴
- В наявності
- Код: 127861
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зібравшись замінити жорсткий диск на жорсткий накопичувач, не шукайте кращого, ніж SU630 від ADATA. В основі твердотільного накопичувача — неймовірно ефективна та продуктивна флеш-пам'ять 3D QLC NAND. Крім того, він оснащений чудовими технологіями LDPC ECC. ТВЕРДІЛЬНИЙ НАКОПИЧУВАЧ 3D QLC — ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ БЕЗ ЗАЙВИХ ФІНАНСОВИХ ВИТРАТЗавдяки флеш-пам'яті QLC 3D NAND ємністю 480 ГБ та привабливою ціновою пропозицією, SU630 – оптимальне покращене рішення для тих користувачів, які планують замість жорсткого диска використовувати твердотільний накопичувач як для зберігання даних, так і як завантажувальний диск. ПОСИЛЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗА РАХУНОК ДИНАМІЧНОГО КЕШУВАННЯ ТИПУ SLCФункція динамічного кешування типу SLC забезпечує роботу флеш-пам'яті NAND у режимі SLC (однорівневих осередків) та покращує продуктивність. Тому швидкість читання/запису SU630 досягає 520/450 МБ/с, а завантаження, передача та скачування файлів виробляється ефективніше та швидше. ПОЛІПШЕННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХЗа допомогою технології LDPC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність) накопичувач SU630 здатний виявляти та усувати помилки, забезпечуючи цілісність даних і тим самим збільшуючи термін служби. МІЦНІШЕ, ТИХІШЕ, НАДІЙНІШЕЗавдяки відсутності механічних компонентів, твердотільні накопичувачі відрізняються більшою міцністю в порівнянні з жорсткими дисками. Вони більш стійкі до ударного навантаження, вібрації (1500 Г/0,5 мс) та сильних перепадів температур (0°C-70°C) і тому краще захищають дані. Більше того, твердотілі накопичувачі працюю тихіше і споживають менше енергії. ПАНЕЛЬ ІНСТРУМЕНТІВ ТВЕРДІЛЬНОГО НАКОПИЧУВАЧА І СЛУЖБОВА ПРОГРАМА ПЕРЕНОСУПри покупці SU630 користувачі отримують право на безкоштовне завантаження панелі інструментів твердотільного накопичувача ADATA та службової програми перенесення! Панель інструментів твердотільного накопичувача дозволяє керувати SU630 та стежити за його роботою: станом накопичувача, рівнем зносу та терміном експлуатації. Службова програма переносу є особливо корисною для тих, хто переходить з жорсткого диска на твердотільний накопичувач, оскільки вона дозволяє легко створити резервні копії та перенести дані, включаючи операційну систему.
Артикул виробника: ASU630SS-480GQ-R
id ksm-9104
Артикул виробника: ASU630SS-480GQ-R
id ksm-9104
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 480 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 47.5 г |
| Гарантія в місяцях | 60 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 450 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | До 520 Mb/s |
| Мoдель | Ultimate SU630 |
| Розміри | 100.45 × 69.85 × 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴




