
Мережевий зарядний пристрій WUW-C215 65W Charger 2 USB C + USB A білий orange
692 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127929
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій WUW-C215 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 65 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт. ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІЗарядний пристрій WUW-C215 з потужністю 65 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
Артикул виробника: C215
id ksm-21303
Артикул виробника: C215
id ksm-21303
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C215 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴




