
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER DIANYUN 67W GaN travel charger 2C+A чорний
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128011
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій ESSAGER DIANYUN 67W GaN travel charger – це компактний, елегантний, інноваційний та стильний пристрій з трьома USB портами, які допоможуть вам одночасно заряджати 3 пристрої. Більше не доведеться вибирати, що зарядити першим - телефон, годинник, бездротові навушники або поставити на зарядку планшет дитини. Ви можете під'єднати всі ці гаджети до однієї зарядки.
Зарядний пристрій має 3 USB потужністю 3. 35 A, які допоможуть вам швидко заряджати різні аксесуари. Деталі корпусу зарядного пристрою надійно зібрані із пластику високої якості, що забезпечить комфортну роботу для власника пристрою.
Артикул виробника: ECTAC-DYB01-Z
id ksm-21707
Артикул виробника: ECTAC-DYB01-Z
id ksm-21707
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.35A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 67 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Dianyun |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




