
Мережевий зарядний пристрій Vention 1-port USB Wall Charger(12W) EU-Plug чорний (FAAB0-EU)
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128030
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевний зарядний пристрій Vention 1-port USB Wall Charger(12W) EU-Plug Black (FAAB0-EU) — це необхідний аксесуар для заряджання ваших смартфонів, планшетів та інших пристроїв, що живляться від USB. Цей компактний і портативний зарядний пристрій забезпечує вихідну потужність 12 Вт, гарантуючи швидке та ефективне заряджання ваших пристроїв. Його корпус виготовлений з високоякісного вогнетривкого пластику, що гарантує безпеку використання. А захисні технології захищають смартфон від перенапруги, надмірного струму, перезарядки, перегріву й короткого замикання. Адаптер сумісний з широким спектром пристроїв, включаючи Apple, Huawei, Xiaomi, OPPO, vivo та інші бренди. Цей універсальний зарядний пристрій є ідеальним рішенням для підтримання зарядки ваших пристроїв у дорозі. Завдяки сертифікації CE/RoHS 2. 0 ви можете бути впевнені, що адаптер відповідає найвищим стандартам безпеки й захисту навколишнього середовища.
Артикул виробника: FAAB0-EU
id ksm-7845
Артикул виробника: FAAB0-EU
id ksm-7845
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FAAB0-EU |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




