
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug чорний
5 215 ₴
- В наявності
- Код: 128032
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug Black — мережевий зарядний пристрій, здатний заряджати до 4 приладів одночасно. Vention 4-Port виготовлений з вогнетривкого пластику, що гарантує його надійність. Окрім цього, прилад сертифікований за стандартами CE та RoHS, що свідчить про його безпечність. Завдяки використанню нітрида галлія (GaN) зарядний пристрій може надавати максимальну потужність без перегріву й водночас залишатися компактним. Пристрій оснащений двома роз’ємами USB Type-C та двома USB Type-A. Це робить його універсальним. За допомогою Vention 4-Port можна заряджати як смартфони й планшети, так і ноутбуки. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Type-C1/C2: 100W (PD/QC/FCP/AFC);
− USB-A1/A2: 18W (QC/FCP/AFC);
− C1+C2=45W+45W; C+A=65W+18W; А1+A2=5V/3А;
− C1+C2+A1=60W+ 20W+18W; C1+C2+A2=60W+20W+18W; C1+A1+A2=65W+5V/3А; C1+C2+A1+A2=60W+20W+5V/3А.
Артикул виробника: FBSBG-EU
id ksm-17170
Артикул виробника: FBSBG-EU
id ksm-17170
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FBSBG-EU |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 215 ₴




