
Мережевий зарядний пристрій Vention 2-Port USB (C + A) GaN Charger (30W/30W) EU-Plug білий
585 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128038
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Vention 2-Port USB (C+A) GaN Charger (30W/30W) EU-Plug — це компактне та потужне зарядне рішення, розроблене для ефективної зарядки ваших пристроїв. Завдяки передовій технології Gallium Nitride (GaN) III цей зарядний пристрій забезпечує швидку зарядку для широкого спектру пристроїв, включаючи смартфони, планшети та інше. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Швидка зарядка: Завдяки технології 30W Power Delivery (PD) та Programmable Power Supply (PPS) цей зарядний пристрій забезпечує швидку зарядку для сумісних пристроїв, гарантуючи, що ваша електроніка буде швидко заряджена.
− Універсальність двох портів: Зарядний пристрій оснащений портом USB-C та USB-A, що дозволяє одночасно заряджати два пристрої. Порт USB-C забезпечує до 30 Вт, тоді як порт USB-A пропонує до 30 Вт, із загальною вихідною потужністю 15 Вт, коли обидва порти використовуються.
− Компактний дизайн: Завдяки технології GaN III, цей зарядний пристрій на 53% менший за оригінальний зарядний пристрій потужністю 30 Вт, що робить його дуже портативним і легким для перенесення в кишені або сумці.
− Широка сумісність: Зарядний пристрій сумісний із широким спектром пристроїв, включаючи серії iPhone 8-15, смартфони Android, планшети, Nintendo Switch та інші. Воно підтримує різні протоколи швидкого заряджання, такі як PPS, PD 3. 0, QC 3. 0, FCP, AFC і Apple 2. 4A.
− Низькотемпературна технологія: Оснащений передовими функціями безпеки, включаючи захист від перегріву, захист від перенапруги, захист від перевантаження струмом, вогнезахист та захист від короткого замикання, цей зарядний пристрій забезпечує безпечну зарядку протягом всієї ночі.
Артикул виробника: FEQW0-EU
id ksm-32063
Артикул виробника: FEQW0-EU
id ksm-32063
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FEQ |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 30 W; PPS; Quick Charge 2.0/3.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




