-24%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU Moon білий
475 ₴
363 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 128160
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкої зарядки, має невеликі розміри та неймовірно легкий. Цей МЗП чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad чи пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU зробить це доволі швидко. ОСОБЛИВОСТІ:− максимальна потужність: 20 Вт.
− обладнано роз'ємом Type-C.
− підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3. 0. дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менше двох годин.
− підходить для заряджання широкого кола пристроїв.
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
− має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання. Завдяки своїм характеристикам та низькій ціні мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU можна сміливо рекомендувати до використання!
Артикул виробника: P10111602213-00
id ksm-171
Артикул виробника: P10111602213-00
id ksm-171
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45,2 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | Moon-білий |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Palm Fast Charger |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴




