
Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU Cluster чорний
1 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128165
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Заряджайте свої гаджети за значно менший час. Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU забезпечує потужність до 65 Вт і підтримує різні стандарти швидкої зарядки. Він оснащений 3 портами (2x USB-C, 1x USB-A), тому ви можете підключити 3 одиниці обладнання одночасно. У ньому використовується передова технологія GaN5, тому він вирізняється високою продуктивністю, надійною роботою та компактними розмірами. ШВИДКА ЗАРЯДКАЗабудьте про довге очікування, поки гаджети будуть готові до використання. Загальна потужність зарядного пристрою сягає 65 Вт, що забезпечує вражаючу продуктивність. Cube Pro також підтримує різні стандарти швидкої зарядки, включаючи PD2. 0, PD3. 0, QC3. 0, QC2. 0, SCP, FCP, AFC і PPS. Все це дозволить вам зарядити смартфон або навіть ноутбук в найкоротші терміни!3 ДОСТУПНИХ ПОРТИПотрібно зарядити більше гаджетів? Вам не потрібно використовувати додаткові зарядні пристрої або чекати, поки один прилад буде готовий, перш ніж підключити інший! Модель Cube Pro пропонує 3 порти — 2x USB-C та 1x USB-A, тому ви можете, наприклад, підключити до нього 2 смартфони та портативну ігрову консоль. Крім того, зарядний пристрій дозволяє швидко заряджати 2 вироби одночасно — з Baseus ви заощадите час!БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯЗарядний пристрій Baseus Cube Pro — це не тільки продуктивність, але й безпека. Передова технологія BCT контролює температуру, тому вам не доведеться турбуватися про те, що обладнання може перегрітися. Також заслуговує на увагу система BPS2. 0, яка відповідає за інтелектуальне регулювання параметрів струму та адаптацію їх до вимог підключених гаджетів. Зарядний пристрій також захищений від перенапруги, короткого замикання та надмірного струму, серед іншого. Крім того, технологія зарядки Trickle захищає акумулятори підключеного обладнання від пошкодження. КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙНПлануєте поїхати у відпустку, у відрядження або в гуртожиток? Візьміть зарядний пристрій з собою і насолоджуйтеся швидкою зарядкою, де б ви не були! Модель Cube Pro дуже легка і компактна — вона важить близько 154 г і має розміри 77,6 x 32 x 54 мм. Це дозволяє легко помістити її у валізу, сумку або рюкзак! Зарядний пристрій також сумісний з універсальною напругою 110-240 В, тому ви можете без проблем використовувати його за кордоном. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Вхід змінного струму 110-240 В 50/60 Гц 1. 5 А макс.
− Вихід USB-C1 / USB-C2 5 В - 3 А (15 Вт), 9 В - 3 А (27 Вт), 12 В - 3 А (36 Вт), 15 В - 3 А (45 Вт), 20 В - 3,25 А (65 Вт) макс.
− Вихід USB-A 5 В - 3 А (15 Вт), 9 В - 3 А (27 Вт), 12 В - 2,5 А (30 Вт) макс, 20 В - 1,5 А (30 Вт) макс.
− Вихід USB-C1 + USB-C2 45 Вт + 20 Вт макс.
− USB-C1 + USB-A вихід 45 Вт + 18 Вт макс.
− USB-C2 + USB-A вихід 5 В - 3 А 15 Вт макс.
− USB-C1 + (USB-C2 + USB-A) вихід 45 Вт + 15 Вт макс.
Артикул виробника: P10152301113-00
id ksm-7554
Артикул виробника: P10152301113-00
id ksm-7554
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 154 г |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | Cluster чорний |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Cube Pro 65W |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery; Quick Charge |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴




