-21%

Накопичувач SSD Patriot P220 256GB 2. 5" 7mm SATAIII
3 298 ₴
2 592 ₴
- В наявності
- Код: 128208
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач SSD Patriot P220 256GB 2. 5" 7mm SATAIII — ідеальне рішення для повсякденних завдань. Твердотільний накопичувач створено для найліпшої продуктивності, забезпечує максимальну швидкість читання до 550 МБ/с і швидкість записування до 490 МБ/с для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів. Форм-фактор 2. 5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а брак обертових частин забезпечить нульовий рівень шуму. Головні особливості:
− Технологія флеш-пам’яті TLC.
− Сертифікати стійкості: CE, FCC, RoHS.
− Проста установка і модернізація.
− Надійний захист даних.
Артикул виробника: P220S256G25
id ksm-18444
Артикул виробника: P220S256G25
id ksm-18444
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 256 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Вага | 46 г |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | До 490 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Мoдель | P220 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴




