Patriot Transporter External Portable SSD розроблений зі зручністю та високою продуктивністю, що ідеально підходить для професіоналів, творців контенту та любителів ігор. Завдяки простому у використанні інтерфейсу, можливості plug-and-play та конструкції без драйверів Transporter Portable SSD забезпечує доступ з будь-якої системи. Накопичувач сумісний із високошвидкісним USB 3. 2, попередніми версіями USB та підтримує як поточні, так і попередні операційні системи Windows та MacOS. Це по-справжньому універсальне рішення для зберігання даних!Продуктивність SSD-накопичувача розрахована на будь-яке робоче навантаження з високою послідовною швидкістю читання до 1000 МБ/с і швидкістю запису до 1000 МБ/с. Transporter Portable SSD — це ідеальний баланс універсальності, узгодженості, зручності та продуктивності.
Артикул виробника: PTP512GPEC
id ksm-15863
Артикул виробника: PTP512GPEC
id ksm-15863
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність накопичувача | 512 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Вага | 43 р |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | До 1000 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | До 1000 Mb/s |
| Мoдель | Transporter |
| Розміри | 100×86×39 мм |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
| Формфактор | Portable |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴





