
Накопичувач SSD Kingston FURY Renegade G5 2TB 2280 NVMe M.2 SFYR2S/2T0
22 200 ₴
- В наявності
- Код: 128289
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач SSD M2 Kingston FURY Renegade G5 — накопичувач нового покоління для максимального прискорення роботи системи, забезпечує рекордну швидкість і стабільність навіть у найінтенсивніших сценаріях — від геймінгу до професійного рендерингу.
PCIe 5. 0 NVMe M.2
SSD-накопичувач FURY Renegade G5 створений для вимогливих користувачів, ентузіастів ПК та геймерів, готових до продуктивності PCIe Gen 5x4.
ЕКСТРЕМАЛЬНІ ШВИДКОСТІ PCIE GEN5
Вражаюча швидкість PCIe Gen5 при читанні і при запису та продуктивність обміну 4К блоками до 2 200 000 IOPS.
УДОСКОНАЛЕНИЙ ДИЗАЙН ТЕПЛОВІДВОДУ
Накопичувач оснащено контролером Silicon Motion SM2508, виробленим за 6-нм літографією, що дозволяє покращити терморегулювання,
DDR4 кеш-пам'яттю з низьким енергоспоживанням, і незалежним перетворювачем напруги для стабільного живлення.
Побудований він на 12-шаровій друкованій платі для покращення якості сигналу та цілісності даних.
ЕФЕКТИВНА ІНТЕГРАЦІЯ
Компактний форм-фактор M. 2 2280 легко вставляється в більшість материнських плат та має зворотну сумісність з Gen3 і Gen4 системами.
Ємність 2 ТБ
Інтерфейс підключення - PCIe Gen 5.0 x4
Тип чіпів 3D TLC
Артикул виробника: SFYR2S/2T0
id ksm-32302
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальна швидкість запису | до 14000 Mb/s |
| Тип елементів пам'яті | 3D NAND TLC |
| Максимальна швидкість читання | до 14700 Mb/s |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Розміри | 80 × 22 × 2.3 мм |
| Мoдель | FURY Renegade G5 |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Формфактор | M.2 |
| Ємність накопичувача | 2048 GB |
| Типорозмір M2 | M.2 2280 |
| Total Bytes Written | 2000 |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 годин |
- Ціна: 22 200 ₴




