
Мережевий зарядний пристрій Ugreen ED011 USB Wall Charger (чорний(UGR-50459)
423 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128430
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій UGREEN ED011 USB Wall Charger Black — це компактний і зручний пристрій для заряджання вашого телефона чи інших пристроїв через USB-порт. Він забезпечує швидку та ефективну зарядку завдяки вихідній потужності 10W. Зарядний пристрій має стильний чорний колір і міцний корпус, який забезпечує надійність. Це чудове рішення для використання вдома, в офісі або в подорожах, щоб завжди бути впевненим у повній зарядці вашого пристрою. Захисний чип — стабілізує зарядний струм і забезпечує захист від перевантаження. High Performance Power IC - автоматично зв'язується з під'єднаними пристроями та визначає оптимальний зарядний струм. Захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перевантаження, захист від перенапруги. Сумісний з iPhone/Samsung/Nintendo switch/Moto/Google Nexus/LG та багатьма іншими. Міцний та екологічний:- Міцний корпус захищає від подряпин, ударів і крапель.
- Вогнетривкий, термостійкий.
- Матеріал полікарбонат + ABS пластик.
Артикул виробника: UGR-50459
id ksm-10604
Артикул виробника: UGR-50459
id ksm-10604
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.1 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | ED011 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴




