-1%

Мережевий зарядний пристрій Ugreen CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664)
703 ₴
696 ₴
- В наявності
- Код: 128451
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode mini 20W Charger EU (UGR-90664) зможе зарядити ваші пристрої за дуже короткий час, що робить його ідеальним вибором під час роботи в офісі або вдома. Потужність зарядного пристрою становить 20 Вт. Завдяки технології виробництва зарядний пристрій має порівняно невеликі розміри. Модель CD318 підтримує протоколи швидкого заряджання, у тому числі: PD, QC, AFC, SCP, FCP, PPS, що також робить її використання безпечним. Ви можете бути впевнені, що зарядний пристрій відрегулює поточне значення відповідно до потреб вашого пристрою. КОМПАКТНІ РОЗМІРИЗберігайте зарядний пристрій так, як вам зручно. Киньте його у сумочку чи кишеню, тримайте у шухляді столу. Він не займе багато місця та не перевантажить ваш багаж. ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯЦей зарядний пристрій хоч і маленький, але відрізняється виключно міцними матеріалами. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що він не трісне і не подряпається.
Артикул виробника: UGR-90664
id ksm-3082
Артикул виробника: UGR-90664
id ksm-3082
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴




