-7%

Оперативна пам'ять DDR4 Wibrand 8GB 3200MHz CL22 DIMM
3 070 ₴
2 849 ₴
- В наявності
- Код: 128505
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оперативна пам'ять — один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. Дана планка DDR4 Wibrand 8GB 3200MHz CL22 DIMM виготовлена компанією Wibrand, у основі лежать чіпи із високим запасом надійності. DDR4 Wibrand 8GB 3200MHz CL22 DIMM забезпечує хорошу надійність і продуктивність системи та обробки процесів. Побудована на базі перевірених компонентів, що гарантує стабільність роботи. Об'єм даної планки становить 8 ГБ, чого вистачить для системи початкового та середнього рівня, а також для розширення існуючої пам'яті для збільшення продуктивності. Виготовлена у форм-факторі DIMM, що означає її призначення для встановлення у системи настільних ПК. Заявлена частота роботи — 3200 МГц.
Артикул виробника: WI3200DDR4D/8GB
id ksm-1360
Артикул виробника: WI3200DDR4D/8GB
id ksm-1360
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Кількість планок | 1 |
| Мoдель | CL22 |
| Напруга живлення | 1.2 V |
| Наявність радіатора | Відсутній |
| Обсяг пам’яті | 8 GB |
| Призначення | Для ПК |
| Схема таймінгів пам'яті | CL22 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Формфактор | UDIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴




