-1%

Мережевий зарядний пристрій WUW-C158 1USB 3Type-C + USB A PD100W білий
1 861 ₴
1 841 ₴
- В наявності
- Код: 128530
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій WUW-C158 1USB 3Type-C PD100W white для зарядки чотирьох пристроїв одночасно. Модель оснащена трьома роз’ємами USB Type-C та одним — USB-A. Пристрій має потужність 100 W, тому він здатен швидко відновити заряд смартфона, ноутбука планшета та інших гаджетів. Технологія Gan забезпечує високу потужність і відсутність перенагрівання внутрішньої електроніки. Це дає можливість зберігати високу потужність і продуктивність впродовж використання без ризику перенагрівання гаджетів.
Артикул виробника: WUW-C158
id ksm-16029
Артикул виробника: WUW-C158
id ksm-16029
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C158 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 841 ₴




