
Мережевий зарядний пристрій WUW-C178 1Type-C PD20W білий
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 128531
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій WUW-C178 1Type-C PD20W white — це адаптер, розроблений з використанням сучасних технологій. Попри те, що цей аксесуар оснащений лише одним роз’ємом, він відрізняється своєю універсальністю й дозволяє заряджати 99% моделей портативних гаджетів. Невеликі розміри та вага в поєднанні з приємною на дотик глянсовою поверхнею та заокругленими бічними гранями пристрою забезпечать користувачеві комфорт у повсякденній експлуатації. Його можна зручно брати з собою у поїздки. Надійно зібраний корпус аксесуара виготовлений з полікарбонату, що має надзвичайну міцність і стійкість до високих температур. На його нижньому торці розташована мережева вилка європейського стандарту, а у верхньому — роз’єм Type-C, максимальна потужність якого на виході становить 20Вт.
Артикул виробника: WUW-C178
id ksm-11749
Артикул виробника: WUW-C178
id ksm-11749
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C178 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴




