
Бездротовий комплект відеоспостереження Wi-Fi камера + сонячна панель TP-LINK Tapo C400 KIT набір
2 770 ₴
- В наявності
- Код: 53208
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження з сонячною батареєю Tapo C400 KIT
Безпека без зайвих турбот. Простота без дротів.
Розумна бездротова вулична камера відеоспостереження - Захистіть свою власність без зайвих дротів !
Насолоджуйтесь повною безпекою на вулиці без обмежень проводів.
Tapo C400 забезпечує всебічне спостереження, від попередження крадіжкам і захисту транспортних засобів до охорони вашого присадибної ділянки та моніторингу всіх відкритих просторів, включаючи сади, басейни та гаражі.
Менше заряджання
Насолоджуйтесь тривалою безпекою та зручністю, без проводки та необхідності підзарядки. Всього 45 хвилин щоденного сонячного світла, і вам, можливо, більше ніколи не доведеться його знімати.
Яскраві кольори навіть уночі
Удосконалена технологія кольорового нічного бачення дозволяє знімати чіткі та деталізовані кадри в умовах слабкого освітлення без шкоди для якості зображення.
Виявлення на основі штучного інтелекту: підписка не потрібна
Будьте спокійні та отримуйте більш релевантні сповіщення в режимі реального часу завдяки функції виявлення за допомогою штучного інтелекту, яка сповіщає вас про виявлення людей у кадрі без додаткових комісій та передплати.
Функції для додаткової безпеки та зручності
Зосередьтеся на тому, що важливо: Налаштування зон активності
Усуньте непотрібні сповіщення та отримуйте повідомлення лише про ті зони, які ви вирішили контролювати. Створіть власні зони активності, щоб визначити конкретні ділянки, наприклад, вхідні двері або під'їзд, і отримувати сповіщення лише про відповідну активність.
Збереження конфіденційності: Визначення прихованих зон
Захистіть свій особистий простір, створивши власні зони конфіденційності. Виключіть чутливі зони із записів та прямого перегляду, отримавши повний контроль над тим, що фіксується.
Персоналізуйте
Створіть повністю індивідуальну звукову та світлову сигналізацію. Налаштуйте яскравість прожектора, щоб освітлити свою власність, та запишіть індивідуальні аудіоповідомлення, щоб відлякувати потенційних зловмисників.
Чіткість 1080p: побачити кожну деталь
Покращуйте безпеку свого будинку завдяки кришталево чіткому зображенню в режимі реального часу з роздільною здатністю 1080p.
Визначайте обличчя, номерні знаки та інші важливі деталі з винятковою точністю.
Цілорічний захист від погодних умов
Створена для тривалого використання, конструкція з захистом від атмосферних впливів IP65 захищає камеру від негоди, забезпечуючи надійну роботу протягом усього року.
Сполучення зі смарт-асистентами
Включає безперебійну інтеграцію з Amazon Alexa, Google Assistant та Samsung SmartThings. Переглядайте прямі трансляції на Echo Show або Chromecast.
Двостороннє аудіо
Завдяки вбудованому мікрофону та динамікам ви можете вести безперебійні розмови в режимі реального часу з будь-ким, хто знаходиться в полі зору камери.
Хаб не потрібний
Спростіть налаштування, підключившись безпосередньо до мережі Wi-Fi, що усуває необхідність використання хаба.
Штрих код - 8885021371283
Артикул TAPO C400 KIT, 8885021371283
id el-1451427
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 3.16 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 53.8 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 99.7 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 58.32 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 770 ₴











