
Мережевий зарядний пристрій XO L146 20W Single USB-C Charger Бежевий
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 129616
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: XO-L146
Вилка євро (наша)
Вхід: AC 100-240 В 50/60 Гц 0,6 А макс.
Вихід USB-C: 5 В/3 А 9 В/2,22 А 12 В/1,67 А 20 Вт (макс.)
Гарантія 6 міс.
Бежевий колір
Артикул виробника: 6920680859726
id mia-19415 mm-6920680859726
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник пристрою | XO |
| Мoдель | МЗП XO L146(EU) PD20W Single USB-C Charger |
| Серіянейм | Зарядні пристрої |
| SERIES | Мережеві ЗП |
| Порти заряджання | 1 Type-C |
| Потужність/Сила струму | 20W |
| Комплектний кабель | Без Кабелю |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴






