
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD244 GaN Fast Charger USB-A+2 xUSB-C 65W EU Сірий (10335)
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 130539
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Високошвидкісний зарядний пристрій Ugreen потужністю 65 Вт із 3 портами USB C підтримує Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0+/3.0, SCP, AFC, 5 В/2.4 А, Galaxy Super Fast Charging і PPS для швидкого заряджання.
Ugreen GAN 65W CD244 — це компактний, але водночас потужний зарядний пристрій, здатний видавати до 65W потужності, з підтримкою всіх популярних протоколів швидкого заряджання, здатний заряджати до 3 пристроїв одночасно, оскільки має 3 USB-порти: 2 Type-C порти й 1 USB-A порт.
Можливо, завдяки вдалому поєднанню потужності, функціоналу та ціні цей пристрій популярний серед покупців.
Вхід 100-240V 50-60Hz 1.8A Max
Вихід* Type-C1: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3,25A 65W PPS: 3.3-21V/3A Max
Type-C2: 5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3,25A 65W PPS: 3.3-21V/3A Max
USB-A: 4,5V/5A 5V/4,5A 5V/3A 9V/2A 12V/1,5A 22,5W Max
Максимальна вихідна потужність 65W
Підтримує вихід USB-C потужністю 20 Вт для мобільних телефонів.
MacBook Pro 13 дюймів/33 см повністю заряджається від 0 до 100% лише за 1.8 години.
2 порти USB-C та 1 порт USB-A ідеально підходять для швидкого заряджання всіх пристроїв USB-C нового покоління, як-от ноутбуки, планшети, смартфони та смартгодинник.
Один для всіх
Адаптер живлення Ugreen CD244 сумісний практично з усіма пристроями, наприклад.
з MacBook Pro M1 16 дюймів/14 дюймів і 13 дюймів,
MacBook Air 13 дюймів,
HP Spectre,
Huawei MateBook,
iPad Pro M1 та іншими Apple планшетами
iPhone 13 Pro/13 12/12Pro/12 Mini/12Pro Max/11, AirPods Pro, MagSafe и Galaxy S22/S21/S20/M32/S10/Note 10, Xiaomi Redmi Note 10, Poco X3 Pro, Huawei P4 P30 Pro/Mate 30, Mate20 и т.д.
Модель Ugreen 65W CD244
Артикул виробника: UGR-10335
id MB-87777
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 2.0 |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
- Ціна: 1 800 ₴









