-8%

Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Max Dual Fast Car Charger U+C 60W (CGJM000113) 2 виходи сірий
722 ₴
664 ₴
- В наявності
- Код: 130559
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Порт заряджання: 1 порт USB-A + 1 порт USB-C
Потужність max 60W
Підтримка швидкого заряджання Samsung AFC, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0+, Power Delivery
Артикул виробника: CGJM000113
id MB-88007
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, HP, Prestigio, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобільний |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴






