
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Triple Fast Charger 65W 3 порти 2xUSB-C + USB-A темно сірий
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 130567
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільний зарядний пристрій Baseus - універсальний потужний зарядний USB-пристрій, що працює від автомобільного прикурювача 12-24 В і дозволяє швидко заряджати відразу 3 пристрої.
Підтримує всі сучасні протоколи швидкої зарядки від різних виробників гаджетів. При використанні QC4.0/ 3.0 смартфон безперервно посилає зарядному пристрою інформацію про стан акумулятора. Аналізуючи її, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму.
В Qualcomm технологія розумного перемикання режимів INOV - Intelligent Negotiation for Optimum Voltage, тобто інтелектуальне визначення оптимальногї напруги.
Рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою різних виробників і різними протоколами швидкої зарядки.
Тепер ви зможете брати з собою у відрядження, подорожі і улюблений MP3-плеєр, і смартфон, і планшет, не турбуючись про те, як швидко і безпечно зарядити батарею.
Порти: 2*USB-C, 1*USB-A
Швидке заряджання: Power Delivery 3.0, Qualcomm Quick Charge 4.0, Samsung AFC, Huawei FCP, Huawei SCP
Вихідна потужність: USB-C 20 Вт, USB-A 20 Вт
Вихідний струм: USB-C 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.6A, 15V/1.3A, 20V/1A, USB-A 5V/3A, 9V/2A, 10V/2A, 12V/1.5A
Артикул виробника: CGJP010013
id km-000073942 mt-730676 up-000009754
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus, Vertu, HP, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобільний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
- Ціна: 880 ₴






