
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Dual Quick Charger U+C 40W 2 порти блакитний (TZCCJD-03)
748 ₴
- В наявності
- Код: 130684
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Швидка зарядка потужністю до 40 Вт (20 Вт на кожен USB-порт).
- Повністю металевий корпус.
- Вбудовані два порти для одночасної зарядки двох пристроїв. USB та USB Type-C.
- Вбудований світлодіодний індикатор для легкої ідентифікації зарядного пристрою вночі.
- Вбудований захист, що запобігає пошкодженню телефону під час заряджання.
- Підтримка багатьох стандартів швидкої зарядки.
АЗП – це адаптер від прикурювача для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв, для навігаторів/реєстраторів.
Пристрій забезпечить необхідну потужність (до 40 ват), допоможе із оптимальним зарядом за мінімальний термін.
Якщо знадобиться, його можна використовувати і для інших гаджетів, єдине – беріть до уваги сумісність портів і параметри енергії.
Артикул виробника: TZCCJD-03
Штрих-код: 6953156201965
id MB-91687
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Для пристроїв | HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Garmin, HP, Prestigio, Sony, Xiaomi |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴







