
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C500 MBC24 (BHR089AEU)
3 059 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53340
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
IP камера Xiaomi Smart Camera C500 BHR089AEU
Розумний домашній захисник із зображенням 3,5K UHD
Роздільна здатність 3,5K Ultra HD. Робіть чіткі та детальні знімки вдень
Перша 6-мегапіксельна камера Xiaomi для приміщень у поєднанні з професійним об'єктивом забезпечує надчітку роздільну здатність 3,5K, відтворюючи кожну деталь з неймовірною чіткістю.Надвеликий сенсор розміром 1/2,45 дюйма. Надчутливість до світла для відмінної роботи при слабкому освітленні
Завдяки великій матриці, вона відрізняється великою світлочутливістю та високою чутливістю. Камера легко справляється з роботою в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи видатну продуктивність та кришталево чисту якість зображення.Чутливість до світла у вечірній час. Зберігайте повну яскравість навіть за умов слабкого освітлення
Вбудований надчутливий датчик зображення забезпечує отримання насичених та чітких зображень в умовах слабкого освітлення та може створювати кольорові зображення протягом тривалого часу.Нічні сцени при слабкому освітленні. Велика світлочутлива область для покращеного нічного бачення
Оснащена великим сенсором зі збільшеною світлочутливою областю в поєднанні з вісьма інфрачервоними лампами, що заповнюють з довжиною хвилі 940 нм, камера робить детальні знімки навіть в умовах слабкого освітлення.Локальне виявлення людини. Більш висока точність моніторингу
При виявленні людини камера негайно починає відслідковувати її та надсилає повідомлення, щоб ви не пропустили нічого важливого. Локальний алгоритм забезпечує швидке і точне виявлення людини, зводячи до мінімуму хибні спрацьовування.Виявлення домашніх тварин. Спокій для власників домашніх тварин
Відстежуйте та записуйте дії вашого вихованця вдома. При виявленні вихованця на ваш смартфон надходитимуть повідомлення.Висока обчислювальна потужність 1T для швидких розрахунків. Чіп ІІ для більшої точності моніторингу
Високопродуктивний ІІ-чіп 1T забезпечує ефективний локальний ІІ-моніторинг, забезпечуючи більш швидке та точне розпізнавання.Двухдіапазонний Wi-Fi 6. Швидше та стабільніше з'єднання
Оснащений вдосконаленим дводіапазонним інтелектуальним чіпом Wi-Fi 6 2,4 ГГц + 5 ГГц з використанням технології OFDMA, він забезпечує меншу затримку і більш стабільне з'єднання, гарантуючи плавне відтворення відеоматеріалів високої чіткості.Чипсет безпеки MJA1. Покращений захист конфіденційності та безпеки
Кожен чіп має унікальний ключ і сертифікат, що гарантує безпеку даних і інформації на рівні фінансових стандартів для вашого спокою.Фізичне маскування. Захист конфіденційності від джерела
Камера підтримує фізичне маскування конфіденційності, дозволяючи прибрати об'єктив до корпусу камери, щоб фізично заблокувати його, гарантуючи вашу безпеку і спокій.Підтримує Xiaomi HyperOS Connect. Розумне підключення для бездоганної взаємодії
Підтримує Xiaomi HyperOS Connect, що забезпечує безшовні багатосценарні з'єднання та відкриває більше можливостей для відеоспостереження за розумним будинком.
Голосове керування. Працює з Amazon Alexa або Google Assistant
Камеру можна підключити до Amazon Alexa та Google Smart Display, що дозволить переглядати записи з камер відеоспостереження прямо на вашому пристрої. Ви також можете вмикати та вимикати камеру за допомогою голосових команд.Двосторонні голосові дзвінки. Гучний, чіткий та плавний зв'язок
Підтримує двосторонні голосові дзвінки, забезпечуючи комфортне спілкування з сім'єю, як за особистого спілкування. Завдяки вбудованій незалежній звуковій камері та динаміці великого діаметру, гарнітура забезпечує гучніший і чіткіший звук під час дзвінків.Панорамний огляд 360°. Широке поле зору у вас під рукою
Двомоторна конструкція панорамування та нахилу дозволяє керувати об'єктивом камери зі смартфона. Нахиляйте камеру вгору, вниз, ліворуч або праворуч, щоб розширити кут огляду та забезпечити більш комфортне спостереження за будинком.Зручний дизайн. Простий і зручний інтерфейс користувача
Розміщення: столи, стільниці. Перевернутий монтаж: можна закріпити на стелі перевернутому положенні.Кодування H.265
Заощаджує місце на диску та забезпечує більш плавне відтворення відео.Три режими зберігання
Карта microSD, хмарне сховище та мережеве сховище.
Артикул BHR089AEU
id pyl-0004
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 6 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3200х1800 |
| Кількість мегапікселів | 6 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 1.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 116 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 119 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059 ₴











