-1%

Корпус Chieftec MESH чорний, без БЖ, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 (XT-01B-OP)
2 676 ₴
2 648 ₴
- В наявності
- Код: 135722
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
XT-01B-OP
- Устройства ввода/вывода, эргономично расположенные на передней панели
- Прочность
- Экономия пространства
- Разъём 2x USB 3.0 на передней панели
Модель XT-01B-OP – это отличное качество продукции CHIEFTEC по неожиданно низкой цене. Универсальный дизайн, великолепная сборка и дополнительные возможности, например, такие, как использование ряда вентиляторов от 80 до 120мм, удовлетворят большинство требований пользователей.
Артикул виробника: XT-01B-OP
id mcrtr-117087
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 408x180x352 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 140 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 648 ₴


