-1%

Корпус Chieftec ELOX HT-01B-OP чорний, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0
2 645 ₴
2 616 ₴
- В наявності
- Код: 135821
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chieftec ELOX HT-01B-OP
- Пристрої введення/виводу, розташовані ергономічно на передній панелі
- Міцність
- Економія простору
- Роз'єм 2x USB 3.0 на передній панелі
ВІДОМОСТІ
Модель HT-01B-OP – це відмінна якість продукції CHIEFTEC за несподівано низькою ціною. Строгий класичний дизайн фронтальної панелі, стилізованої під матовий шліфований алюміній, дозволяє цьому вдало вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Корпус обладнаний двома високошвидкісними (5 Гбіт/с) портами USB3.0 на фронтальній панелі, посадочними місцями під 80, 90 або 120 мм вентилятори на задній стінці, а безвикруткове складання перетворює установку компонентів ПК на завдання, з яким впорається навіть дитина.
Артикул виробника: HT-01B-OP
id mcrtr-128351
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 408x180x352 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 120 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 230 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 616 ₴


