-4%

Колонки 2.0 Defender SPK 35, чорний, 5 Вт, 3.5 мм, живлення від USB, регулятор гучності (65635)
417 ₴
400 ₴
- В наявності
- Код: 135864
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Defender SPK 35, Black може бути чудовим варіантом для тих, хто шукає простий, зручний та економічний спосіб покращити звук під час використання ноутбука чи інших пристроїв.
Особливості
- Дизайн системи забезпечує компактні розміри, завдяки чому вона легко поміщається в сумці разом з ноутбуком або в іншому просторі.
- Має регулятор гучності, розташований на кабелі. Це дозволяє змінювати рівень гучності зручним способом без потреби втручатися у налаштування комп'ютера.
- Акустичну систему можна живити від порту USB комп'ютера або іншого пристрою. Вам не знадобиться додатковий блок живлення, що робить цю систему досить зручною для використання.
Артикул виробника: 65635
id mcrtr-132428
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.12 кг |
| Габарити колонки | 7.5 x 9 x 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


