-2%

IP камера EvoVizion IP-mini-04, 1 Мп, 1/3" CMOS, 1280х720, f=3.6 мм, день/ніч, ІЧ-підсвічування до 10 метрів, Micro SD, WI-FI,
2 211 ₴
2 168 ₴
- В наявності
- Код: 136206
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера EvoVizion IP-mini-04 необхідна для внутрішнього відеоспостереження за будинком, офісом або магазином. Матриця 1/3" CMOS забезпечує роздільну здатність відео до 1.3 Мп (1280x960) за 25 кадрів на секунду. Для зручного під'єднання до інтернету і можливості віддалено дивитися відео в наявності модуль Wi-Fi.
Характеристики EvoVizion IP-mini-04
- Наявність вбудованого мікрофона і динаміка дає змогу використовувати двосторонній аудіозв'язок для спілкування з людьми у приміщенні.
- Камера має поворотний об'єктив із діапазоном руху 355°.
- Відеостиснення H.264 дає змогу економити місце на носії.
- Чутливість матриці становить 0,1 люкс.
Артикул виробника: IP-MINI-04
id mcrtr-156879
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EvoVizion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x960 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 100 x 76 x 73 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 5В |
| Застосування | в приміщенні |
| Колір | white |
| Кут огляду | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 75° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴


