
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE), 1.3 Мп, 1/3" CMOS, 1280х960, H.264/JPEG/AVI, f=3.6 мм, день/ніч, ІЧ-підсвічування до 30
2 186 ₴
- Немає в наявності
- Код: 136207
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE) використовується для зовнішнього відеоспостереження за приватними або комерційними об'єктами. Під час зйомки роздільна здатність відео становить 1.3Мп (1280x960) за 25 кадрів за секунду, що дає досить чітке і плавне зображення. А ІЧ-підсвічування на відстані до 30 м допомагає зберігати безпеку на високому рівні навіть вночі.
Характеристики EvoVizion IP-1.3-846 (PoE)
- Матриця 1/3" CMOS має чутливість 0,01 люкс.
- Камеру можна використовувати за температури від -25 °C до +50 °C у будь-яких погодних умовах завдяки класу захисту IP66.
- Модель має розміри 157 x 70 x 66 мм і масу 650 г.
- Для підключенн
Артикул виробника: IP-1.3-846 (POE)
id mcrtr-156898
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EvoVizion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1280x960 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 650 г |
| Габарити | 157 х 70 х 66 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -25°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 186 ₴


