
Кронштейн настільний для двох моніторів 14-29" Walfix DM-400B VESA 100х100 мм, до 8 кг, нахил від -45 до +45, поворот 180 °,
2 470 ₴
- В наявності
- Код: 136431
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн настільний для двох моніторів 14-29" Walfix DM-400B VESA 100х100 мм, до 8 кг, нахил від -45 до +45, поворот 180 °, обертання 360 °, висота рейки: 400 мм, відступ від рейки: 345 мм
Артикул виробника: DM-400B
id mcrtr-171804
Артикул виробника: DM-400B
id mcrtr-171804
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для моніторів |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 |
| Тип кронштейна | похило-поворотний |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Кількість вузлів | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Навантаження | до 1-9 кг |
| Сумісність (діагональ) | до 27-29" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴


