-1%

Корпус Chieftec iArena CQ-01B-U3-OP чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0
3 138 ₴
3 104 ₴
- В наявності
- Код: 136445
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
iArena CQ-01B-U3 — це простий і надійний корпус від компанії Chieftec формату ATX. Виготовлений із високоякісної сталі, зовнішні деталі та передня панель пофарбовані в чорний колір.
Усі роз’єми, як-от USB 3.0 і Audio, розташовані на передній панелі та мають легкий доступ. Крім того, можливість встановлення трьох 120 мм і двох 80 мм вентиляторів забезпечує оптимальне охолодження в тепловідвідній системі шасі.
Характеристики:
- Пристрої введення/виведення, ергономічно розташовані на передній панелі
- Шасі формфактора Miditower у чорному кольорі
- Сітчаста передня панель
Артикул виробника: CQ-01B-U3-OP
id mcrtr-172570
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 428x160x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 120 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 250 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 104 ₴


