-4%

Настінне кріплення LCD/Plasma TV 32-65" Walfix M-17B чорний, VESA 600x400, до 45 кг
827 ₴
791 ₴
- В наявності
- Код: 136450
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення LCD/Plasma TV 32-65" Walfix M-17B Black, VESA 600x400, до 45 кг, відступ від стіни 20 мм, рівень
Артикул виробника: M-17B
id mcrtr-172842
Артикул виробника: M-17B
id mcrtr-172842
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600x400 |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Навантаження | до 40-45 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 55-65" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴


