
Корпус GameMax ST-607 чорний, 300 Вт, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1x80 мм
2 450 ₴
- В наявності
- Код: 136482
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GameMax ST-607 виконаний у форм-факторі DeskTop і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус пофарбовано в чорний колір, він має всі необхідні роз'єми та інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіо-роз'єм.
Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус постачається з уже встановленим блоком живлення GameMax MATX-300 на 300 Вт.
Артикул виробника: ST-607
id mcrtr-175281
Корпус пофарбовано в чорний колір, він має всі необхідні роз'єми та інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіо-роз'єм.
Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус постачається з уже встановленим блоком живлення GameMax MATX-300 на 300 Вт.
Артикул виробника: ST-607
id mcrtr-175281
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | 300 Вт |
| Габарити корпусу | 365 x 295 x 99 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | SFF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴


