
Стельове кріплення LCD/Plasma TV 26-55" Walfix CM-41B колір чорний, до 45 кг, VESA: 400х400, нахил: до -12 град, поворот: 180
2 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: 136577
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стельове кріплення LCD/Plasma TV 26-55" Walfix CM-41B колір чорний, до 45 кг, VESA: 400х400, нахил: до -12 град, поворот: 180 град, відстань від стелі 650 - 930 мм
Артикул виробника: CM-41B
id mcrtr-181690
Артикул виробника: CM-41B
id mcrtr-181690
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x400 |
| Тип кронштейна | похило-поворотний |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість вузлів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Навантаження | до 40-45 кг |
| Призначення | Для телевізорів |
| Сумісність (діагональ) | до 55-65" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 739 ₴


