
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Acer 19V, 2.37A, 45W, 3.0x1.1 (PSA3875)
981 ₴
- В наявності
- Код: 136631
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Взаємозамінюваність | AK.045AP.061 AK.045AP.075 A13 - 045N2A NT.L6SAA.005 |
| Сумісність |
ACER Aspire R5 - 471T |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напруга | 19 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Сила тока | 2.37 A А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴


