
Кулер для процесора Cooling Baby R90 Color LED, алюміній/мідь, 1x90 мм, для Intel 115x/1200/1366/775, AMD AMx/FMx
508 ₴
- Немає в наявності
- Код: 136701
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Cooling Baby R90 Color LED — це кулер баштового типу, призначений для охолодження центрального процесора. Він забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування апаратної бази вашого комп’ютера. Прилад якісно поєднується з платформами Intel та AMD, захищаючи їх від перегріву.
Особливості кулера Cooling Baby R90 Color LED
- Модель R90 Color LED характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона призначена для офісних та домашніх ПК, які виконують щоденні базові завдання, такі як робота з документами, листування, вебсерфінг, трансляція відео тощо.
- Основа приладу складається з алюмінію і міді, що забезпечують ефективне тепловідведення. Ця комбінація матеріалів сприяє зниженню температури процесора та підвищенню продуктивності всієї системи.<
Артикул виробника: R90 COLOR LED
id mcrtr-191989
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130-139 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Матеріал основи | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник кочення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴


