-1%

Кулер для процесора Xilence I200, алюміній, 1x92 мм, для Intel 1200/115x, до 65 Вт, висота 70 мм (XC030)
349 ₴
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 136785
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xilence I200 (XC030) — це сучасний кулер для охолодження центрального процесора. Xilence I200 поєднує в собі всі характеристики сучасного процесорного кулера для дому та офісу. Завдяки тихому 92-міліметровому вентилятору, прецизійно виготовлений радіатор тихо і надійно постачає холодне повітря. Швидкість обертання вентилятора 2200 об/хв гарантує ідеальний компроміс між високим потоком повітря та низьким рівнем шуму. Крім того, він вирізняється безпечним і надійним кріпленням за допомогою задньої панелі.
Особливості повітряного кулера Xilence I200 (XC030)
- Безшумний 100-мм вентилятор на гідропідшипниках.
- Легкий алюмінієвий радіатор для низького рівня шуму.
- Підходить для сокетів INTEL 1150/1151/115
Артикул виробника: XC030
id mcrtr-199363
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Вага | 240 г |
| Висота | 70-79 мм |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Конструкція | класична |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Габарити | 95 x 95 x 70 мм |
| Підключення | 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴


