-13%

Кулер для процесора be quiet! Dark Rock Slim, алюміній/мідь, 1x120 мм, для 1200/115x/1366/2011/2066, AM4/AM3(+)/AM2(+)/FM1/FM2(+),
3 871 ₴
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 137128
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Dark Rock Slim забезпечує дуже високу продуктивність охолодження до 180 Вт TDP і практично безшумну роботу. Ідеальний кулер для high-end систем у корпусах з обмеженим простором.
- Компактна конструкція радіатора не перекриває слоти RAM
- Практично безшумний вентилятор Silent Wings 3 120mm PWM
- Рівень шуму не перевищує 23.6 дБ (А) за максимальних обертів
- Чотири високопродуктивні мідні теплові трубки
- Хвилеподібний контур пластин радіатора для кращого охолодження
- Спеціальне чорне покриття з керамічними частками забезпечує ідеальне відведення тепла
- Можливість установлення додаткового 120 мм вентилятора (кліпси для вентилятора входять до комплекту постачання)
- Комплект кріплень чорного кольору забезпечує зручне монтування зверху материнської плати
- Шліфована алюмінієва верхня кришка
- Компактна конструкція
- Потужне охолодження в обмеженому просторі
- Компактна конструкція кулера забезпе
Артикул виробника: BK024
id mcrtr-211024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 159 x 127 x 72 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴


