
IP камера TP-Link Tapo C100, білий, 2 Мп (1920x1080/15 fps), 1/3.2" CMOS, H.264, f/2.0, f=3.3 мм, WiFi (2.4 GHz), день/ніч,
1 549 ₴
- В наявності
- Код: 137172
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера TP-Link Tapo C100, White кубічного типу призначена для домашнього спостереження. Модель знімає відео з 15 кадрами в секунду з роздільною здатністю 1080p Full HD, чого достатньо, щоб розглянути невеликі деталі в кімнаті. Також присутня нічна зйомка за допомогою ІЧ-підсвічування на 9 м, тому, наприклад, можна спостерігати за малюком, не будячи його вночі.
Параметри TP-Link Tapo C100, White
- Завдяки системі розпізнавання руху в обраних сферах і Push-повідомленню в разі його виявлення ви відразу дізнаєтеся, якщо щось піде не так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 98.9 x 67.6 x 54.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 9В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | white |
| Корпус | кубічний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3.2" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | 0°C ~ +40°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусна відстань | 3.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴


