-12%

Колонки 2.0 Defender SPK 22, чорний, 5 Вт, 3.5 мм, живлення от USB, регулятор гучності (65503)
387 ₴
341 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 137265
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Defender SPK 22, Black може бути чудовим рішенням для тих, хто шукає компактні та портативні колонки для поліпшення звуку свого ноутбука чи комп'ютера в різних місцях, де вони можуть бути потрібні.
Особливості
- Ця система має мініатюрні розміри, завдяки чому легко поміщається в сумку разом з ноутбуком. Це робить її ідеальним варіантом для мобільного використання.
- Дані колонки спеціально призначені для використання з ноутбуками, забезпечуючи зручне та якісне аудіо на робочому столі.
- Регулятор гучності дозволяє вам легко відрегулювати рівень звуку колонок.
- Для живлення цих колонок ви можете використовувати USB-порт вашого комп'ютера. Це зручно, оскільки ви не потребуєте окремого джерела живлення. Важливо під'єднати колонки до роз'єму вашого комп'ютера, оскільки ця модель не має вбудованої звукової карти.
Артикул виробника: 65503
id mcrtr-216571
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Довжина кабелю | 0.6 м |
| Живлення | від USB |
| Bluetooth | немає |
| Підсвічування | немає |
| Вага (кг) | 0.11 кг |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Аудіосистема | 2 |
| Габарити колонки | 5.5 x 12.5 x 6 см |
| FM тюнер | немає |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴


